Walentynka dla Jezusa 2024!

Jesus is the Gate!

10 lutego 2024 roku odbędzie się w naszej Parafii kolejne spotkanie młodych z cyklu „Walentynka dla Jezusa” – tym razem pod hasłem „Jesus is the Gate” – organizowane przez nasz Parafialny Oddział KSM.

Rozpoczniemy je w kościele o godz. 16:30 pantomimą, po której nastąpi Msza święta celebrowana przez ks. Sebastiana Picura (prowadzi kanał na TikToku, publikuje w Małym Gościu Niedzielnym).

Następnie udamy się na halę sportową przy budynku szkoły, gdzie koncert dla nas zagra Gabi Gąsior z zespołem HolyNoiz. Ich ostatni projekt „Niebo” w wersji live można znaleźć w serwisie Youtube.

Tradycyjnie spotkanie zakończymy adoracją z uwielbieniem, chcąc by to Jezus prawdziwie był na pierwszym miejscu w naszym życiu, bo wtedy wszystko inne będzie na właściwym miejscu. To nie jest spotkanie tylko dla młodzieży – Dobrej Nowiny i świetnej muzyki wystarczy dla każdego!

Sobota, 10.02.2024, godz. 16:30, wstęp wolny!

Program:

Kościół św. Stanisława BM w Pustkowie-Osiedlu:

• 16:30 Pantomima
    • 17:00 Eucharystia

Hala sportowa przy Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi:

• 18:30 Koncert, Świadectwo, Adoracja

Zakończenie około godziny 21:00