Powołani z naszej Parafii

Powołania kapłańskie i zakonne z parafii Pustków Osiedle:

• Ks. Marek Mikołajczyk (Sercanin), święcenia kapłańskie 1987 r.
  • Ks. Eugeniusz Chmura, święcenia kapłańskie 1988 r., zmarł w 2010 r.
  • O. Jacek Kania (Kapucyn), święcenia kapłańskie 1990 r.
  • O. Marcin Kania (Kapucyn), święcenia kapłańskie 1990 r.
  • Ks. Tomasz Kudroń, święcenia kapłańskie 1992 r.
  • Ks. Tomasz Kozub, święcenia kapłańskie 1993 r.
  • Ks. Stanisław Kocoł, święcenia kapłańskie 1999 r.
  • Ks. Leszek Lipiński, święcenia kapłańskie 2002 r.
  • Ks. Paweł Kocoł, święcenia kapłańskie 2003 r., zmarł w 2011 r.
  • Ks. Stanisław Kłyś, święcenia kapłańskie 2004 r.
  • Ks. Rafał Słomba, święcenia kapłańskie 2004 r.
  • Ks. Adam Starzyk, święcenia kapłańskie 2006 r.
  • Ks. Tomasz Pieróg, święcenia kapłańskie 2009 r.

• S. Kamila Bachan (Zgromadzenie Sióstr Serafitek), wieczysta profesja zakonna 1988 r.
  • S. Maria Kolbusz (Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a’Paulo), profesja zakonna odnawiana co roku, zgodnie z charyzmatem Zgromadzenia
  • S. Małgorzata Gil (Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a’Paulo), profesja zakonna odnawiana co roku, zgodnie z charyzmatem Zgromadzenia
  • S. Łucja Grzyb (Zgromadzenie Sióstr Serafitek), wieczysta profesja zakonna 1992 r.
  • S. Julita Kania (Zgromadzenie Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego), wieczysta profesja zakonna 1993 r.
  • S. Dorota Michna (Zgromadzenie Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej), wieczysta profesja zakonna 1995 r.
  • S. Agnieszka Michna (Zgromadzenie Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej), wieczysta profesja zakonna 1995 r.
  • S. Franciszka Węgrzyn (Klauzurowy Zakon Nawiedzenia NMP), wieczysta profesja zakonna 1995 r.
  • S. M. Kamilia Wolska (Zgromadzenie Sióstr Józefitek), wieczysta profesja zakonna 1996 r.
  • S. M. Danuta Świderska (Zgromadzenie Sióstr Józefitek), wieczysta profesja zakonna 1997 r.
  • S. Małgorzata Michna (Zgromadzenie Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej), profesja zakonna 1998 r.
  • S. Małgorzata Kalicińska (Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Bogurodzicy Dziewicy NP), profesja zakonna 2001 r.
  • S. Klara Goraj (Klauzurowy klasztor Mniszek III Zakonu Regularnego Świętego Franciszka z Asyżu), wieczysta profesja zakonna 2007 r.