Ogłoszenia parafialne: Niedziela, 4.11.2018 r.

O 16.30 Nabożeństwo Różańcowe z wypominkami.

 

 1. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00. O 17.30 Nabożeństwo Różańcowe i 18.00 – z Nieszporami.
 2. W piątek spotkanie Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio. O godz. 16.30 Różaniec z wypominkami, następnie Msza św. z kazaniem, i wystawienie Najświętszego Sakramentu z odczytaniem dziękczynień i próśb. Zapraszamy i zachęcamy do składania próśb i podziękowań do skrzynki.
 3. Różaniec za zmarłych z wypominkami codziennie o godz. 16.30.
 4. W tym tygodniu wspominamy: w piątek rocznicę poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w sobotę św. Leona. Wszystkim solenizantom życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 5. Pierwsze spotkanie „Kolędników Misyjnych” w piątek /09.11./godz. 16.00 w budynku szkoły.
 6. W najbliższą niedzielę przypada Narodowe Święto Niepodległości – w tym dniu polecamy Bogu naszą Ojczyznę i wszystkie jej trudne sprawy.
 7. Również w najbliższą niedzielę składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjna w parafii. W październiku ofiary do kopert złożyło 168 rodzin na kwotę 9.800 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy z serca Bóg zapłać i prosimy o ofiarność w tą najbliższą niedzielę.
 8. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 45 kl. 5 i 6 za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu zapraszamy bl. 44 kl. 1.
 9. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży naszej Parafii na 100-lecie Niepodległości Państwa Polskiego zaprasza do odbioru flag narodowych. Dzisiaj po każdej Mszy św. młodzież będzie stała u wyjścia z kościoła. Prosimy, aby wówczas dobrowolną ofiarą wesprzeć działalność KSM naszej parafii pozyskując flagę.
 10. Dziś odbywają się wybory samorządowe. Zachęcamy, by przez udział w głosowaniu wyrazić naszą odpowiedzialność za dobro wspólne i miłość do Ojczyzny.
 11. Zapraszamy do lektury czasopism religijnych, które można zakupić przy wyjściu z kościoła.
 12. Zapraszamy do parafialnej kawiarenki po Mszy św. o godz. 9.00.