Ogłoszenia parafialne: 5.01.2020, II Niedziela po Bożym Narodzeniu

Ogłoszenia parafialne: 5.01.2020, II Niedziela po Bożym Narodzeniu

 

 1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11:00 będzie rozesłanie kolędników misyjnych, którzy odwiedzą nasze mieszkania i będą zbierać ofiary na pomoc dzieciom w krajach misyjnych. Dzisiaj bloki, ul. Osiedlowa i ul. przyległe do sklepu Lewiatan na ul. Słonecznej. Jutro – w uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) – kolędnicy odwiedzą bloki: 25, 27, 28 i 29 oraz domy jednorodzinne. W sobotę 11 stycznia kolęda misyjna odwiedzi od godz.13:00 DPS, Budy, Zastawie i Rudki. Za przyjęcie i dar ofiarny wyrażamy z serca Bóg zapłać.
 2. Jutro, w poniedziałek 6 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze święte o godz. 7:00, 9:00, 11:00 i 17:00. Po każdej Mszy św. poświęcenie złota, kadzidła, kredy. Ofiary składane na tace są przeznaczone na misje.
 3. W piątek spotkanie Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio. O godz. 16:30 Różaniec, Msza św. z kazaniem i adoracja Najświętszego Sakramentu z odczytaniem próśb i podziękowań.
 4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrztu Pańskiego.
 5. W najbliższą niedzielę składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w Parafii. W grudniu ofiary do kopert złożyło 151 rodzin na kwotę 8.900 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy z serca Bóg zapłać. Prosimy o ofiarność w tę najbliższą niedzielę.
 6. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom 45 kl. 1 i 2 za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców bl. 45 kl. 3 i 4.
 7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 8. Zapraszamy do lektury czasopism religijnych, które można zakupić przy wyjściu z kościoła.
 9. Plan Kolędy w tym tygodniu i w kolejnych dniach.
 10. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Marek Bogdan. Dobry Jezu…
 11. Zapraszamy do parafialnej kawiarenki po Mszy św. o godz. 9:00.