Ogłoszenia parafialne: 26.07.2020, Siedemnasta Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj po każdej Mszy św. modlimy się do św. Krzysztofa, patrona kierowców o opiekę i Boże błogosławieństwo podczas naszych podróży oraz bezpieczne korzystanie z pojazdów mechanicznych poprzez ich poświęcenie. Ofiary z poświęcenia pojazdów będą przeznaczone na pomoc misjonarzom przy zakupie środków transportu „MIVA Polska”.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18:00 spotkanie organizacyjne Grupy 13 św. Dominika Pieszych Pielgrzymów udających się na Jasną Górę.

3. W tym tygodniu:

• codziennie po Mszy św. wieczornej do godz. 19:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracja;
  • codziennie – spowiadamy przed Mszy św. rano i wieczorem;
  • w środę – wspomnienie św. Marty;
  • w piątek – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli; Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:30;
  • w sobotę – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego; I sobotę miesiąca Nabożeństwo Fatimskie; o godz. 17:30 Nowenna do Matki Bożej, o godz. 18:00 Msza św., Różaniec Fatimski i procesja z Figurą MB  w stronę Kołowrotni;
  • w sobotę – 1 sierpnia rozpoczęcie miesiąca dobrowolnej abstynencji.

4. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom Willii za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. W tym tygodniu zapraszamy pierwsze domy Zastawia.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzmy obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej.

6. Zapraszamy do lektury czasopism religijnych, które można zakupić przy wyjściu z kościoła.

7. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Gietrzwałdu. Spotkanie wyjeżdżających w środę po Mszy św. wieczornej.

8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Danuta Bilska. Dobry Jezu…