Ogłoszenia parafialne: 26.01.2020, Trzecia Niedziela zwykła

Ogłoszenia parafialne: 26.01.2020, Trzecia Niedziela zwykła

 

  1. Za dzisiejsze ofiary składane na ogrzewanie kościoła wyrażamy z serca Bóg zapłać.
  2. W minionym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską – kolędę. Wyrażamy serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę, obecność, miłe przyjęcie po kolędzie i za ofiary, które w części są przekazane na Seminarium Duchowne i Diecezjalny Caritas. Msza św. w intencji rodzin odwiedzonych po kolędzie będzie w najbliższą niedzielę o godz. 11:00.
  3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom 44 kl. 1 za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców bl. 44 kl. 2.
  4. W środę na godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie Parafialny Zespół Synodalny.
  5. W tym tygodniu I sobota miesiąca: 16:30 – Nowenna do Matki Bożej Fatimskiej i o godz. 17:00 Msza św. zbiorowa i Różaniec Fatimski.
  6. Najbliższa niedziela to święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej. Na Mszach św. poświęcenie gromnic. Składka przeznaczona jest na utrzymanie klasztorów klauzurowych. Jest to również Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Gdyby koś potrzebował gromnicy, to są do nabycia w zakrystii.
  7. W tygodniu wspominamy: we wtorek św. Tomasza z Akwinu, w środę rocznica poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Tarnowie, a w piątek św. Jana Bosko. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy wielu łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  8. Zapraszamy do lektury czasopism religijnych, które można zakupić przy wyjściu z kościoła.
  9. Zapraszamy do kawiarenki parafialnej o godz. 10:00.