Ogłoszenia parafialne: 22.03.2020, IV Niedziela Wielkiego Postu

 

  1. Dziś IV Niedziela Wielkiego Postu, niedziela Laetare. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00. Odwołane są wszelkie inne nabożeństwa. Aż do odwołania we Mszach świętych nie może brać udziału więcej niż 50 osób.
  2. Od porannej Mszy Świętej kościół jest otwarty, możliwość  nawiedzania Najświętszego Sakramentu, aż do Mszy Świętej wieczornej. Codziennie po jej zakończeniu Adoracja z możliwością spowiedzi wielkopostnej, do godziny 19.00, także dzisiaj.
  3. W środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, która obchodzona jest jako Dzień Świętości Życia. Podejmijmy decyzję o duchowej adopcji dziecka poczętego i módlmy się w tej intencji.
  4. W piątek możliwość indywidualnego odprawienia Drogi Krzyżowej w naszym kościele, rozważania można zabrać ze stolika bezzwrotnie, bądź przyjść z własnym.
  5. Bardzo prosimy o pomoc w posprzątaniu kościoła – jeśli to możliwe – mieszkańców bl. 38 kl. 1 i 2.