Ogłoszenia parafialne: 2.02.2020, Niedziela, Święto Ofiarowania Pańskiego

Ogłoszenia parafialne: 2.02.2020, Niedziela, Święto Ofiarowania Pańskiego

 

 1. Dzisiejsza niedziela to święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej. Na Mszach św. poświęcenie gromnic. Jest to również Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Za ofiary składane na utrzymanie klasztorów klauzurowych składamy Bóg zapłać.
 2. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. Na Mszę św. wieczorną zapraszamy młodzież kl. VIII wraz z Rodzicami na swoje specjalne nabożeństwo przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania.
 3. W I piątek miesiąca Msza św. do Serca Jezusowego o godz. 7:00 i 17:00. Szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież kl. VII.
 4. Spowiadamy codziennie przed Mszą św. rano i wieczorem, w czwartek od godz. 16:30, a w piątek od godz. 16:00.
 5. W najbliższą niedzielę składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w Parafii. W styczniu ofiary do kopert złożyło 145 rodzin na kwotę 8.100 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy z serca Bóg zapłać i polecamy się Waszej ofiarności.
 6. W tym tygodniu wspominamy: w środę – św. Agatę, a w czwartek świętych Pawła Miki i towarzyszy. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 7. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 44 kl. 2 za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców bl. 43.
 8. W najbliższą niedzielę w parafii w Latoszynie Męski Różaniec wyruszy o godz. 15:00 do kościoła Ducha św. ulicami miasta. Zapraszamy wszystkich mężczyzn do świadectwa wiary i miłości do Matki Bożej.
 9. Zapraszamy do udziału w Pielgrzymkach: do Libanu szlakiem św. Charbela 18.07 – 24.07.2020 r., do Jordanii szlakiem Mojżesza od 16.10 – 23.10.2020, do Gietrzwałdu – miejsca objawień Matki Bożej 28.05 – 30.05.2020r. Informacje w gablocie ogłoszeń.
 10. Zapraszamy do lektury czasopism religijnych, które można zakupić przy wyjściu z kościoła.
 11. Zapraszamy do kawiarenki parafialnej o godz. 10:00.