Ogłoszenia parafialne: 17.11.2019, XXXIII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia parafialne: 17.11.2019, XXXIII Niedziela Zwykła

  1.  Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Ubogich i Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – patronalne święto Akcji Katolickiej i Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Tarnowskiej.\Caritas będzie rozprowadzał chlebki miłosierdzia. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na pomoc potrzebującym.
  2. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 58 kl. 3 i 4 za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców bl. 53.
  3. Różaniec za zmarłych z wypominkami codziennie o godz. 16:30. Zapraszamy.
  4. W poniedziałek o godz. 17:00 rozpocznie się Dekanalne Spotkanie Młodych w Lubzinie z udziałem braci ze wspólnoty Taize. Wyjazd o godz. 16:40.
  5. W czwartek o godz. 17:00 Msza św. i nabożeństwo ku czci św. Papieża Jana Pawła II (temat: umiarkowanie i wstrzemięźliwość), po nim spotkanie Akcji Katolickiej „Kawa czy herbata? – raport o stanie wiary”. Serdecznie zapraszamy i przypominamy o składanie próśb i podziękowań do skrzynki.
  6. Również w czwartek na Mszy św. wieczornej będziemy modlić się w intencji Ks. Janusza z okazji jego imienin, życząc mu wielu łask Bożych w pracy kapłańskiej.
  7. Spotkanie „Kolędników Misyjnych” w piątek godz. 16:00 w budynku szkoły.
  8. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – bł. Karolinę Kózka, w środę – św. Rafała Kalinowskiego, w czwartek – Ofiarowanie NMP, w piątek – św. Cecylię – patronkę muzyki kościelnej. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.