Ogłoszenia parafialne: 12.04.2020, Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

  1. Nadal zachęcamy wszystkich do korzystania z udziału w nabożeństwach z naszej świątyni poprzez bezpośrednie transmisje internetowe. Link do transmisji na parafialnej stronie internetowej.

 

  1. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze św. będą celebrowane jak w każdą niedzielę o godz. 7:00, 9:00, 11:00 i 18:00. Przypominamy, że nadal obowiązuje nas dekret Ks. Biskupa o obecności max. 5 osób na każdej Mszy św., dlatego w pierwszej kolejności zapraszamy tych, którzy zamówili intencje na daną godzinę.

 

  1. czwartek (16 dzień miesiąca) Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień, do wieczornej Mszy św. Zachęcamy do nawiedzania świątyni i cichej, osobistej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.

 

  1. Codziennie do niedzieli o godz. 15:00 Nowenna do Miłosierdzia Bożego.

 

  1. Z racji oktawy Wielkanocy w piątek (17.04) nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.

 

  1. Wyrażamy wdzięczność osobom, które wspierają naszą parafię przez modlitwę, ofiary oraz wpłaty na konto parafialne. Bóg zapłać za pamięć i troskę o parafię w tym trudnym czasie.

 

  1. Pragniemy wyrazić naszą wdzięczność paniom, która udekorowały kościół kwiatami oraz panu, który przygotował transmisję internetową z naszego kościoła. Bóg zapłać.

 

  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzymy obfitości Bożych łask, a wszystkim parafianom zdrowia i opieki Matki Bożej.

 

Dzieląc się tą wielkanocną radością,  my kapłani  życzymy Czcigodnym Parafianom i Drogim Gościom, niech Zmartwychwstały Pan ożywia Waszą wiarę, wzmacnia nadzieję i rozpala miłość. Niech obdarza obfitością łask, zdrowiem, wszelką pomyślnością oraz wytrwaniem w dobrym.