Ogłoszenia duszpasterskie: 8.10.2023, 27 Niedziela Zwykła

• codziennie Nabożeństwo różańcowe o godz. 17:30; zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Również zachęcamy o włączenia się do Róż Różańcowych.
  • we wtorek – na Różaniec i Mszę Świętą zapraszamy dzieci przygotowujące się do pierwszej spowiedzi i Komunii św. i ich rodziców.
  • w piątek – nabożeństwo Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio. Prosimy o składanie próśb i podziękowań; wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego
  • w piątek – w kawiarence od godziny 19:00 do 22:00 młodzież KSM naszej parafii zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie z grami planszowymi. Stosowne zgody dla dzieci można pobrać w zakrystii lub u katechetów. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy także do pomocy przy organizacji.
  • w sobotę – Dzień Edukacji Narodowej i Dzień Nauczyciela, modlimy się za nauczycieli i wychowawców żyjących i zmarłych.
  • w przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci na Mszę św. o godz. 11:00. Jest to Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia pomagającą zdolnej młodzieży.

2. Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary na cele inwestycyjne w parafii.

3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 51 za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (410 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców bl. 50.

4. Zbliża się listopad, miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Wyrazem naszej pamięci modlitewnej za bliskich zmarłych są wypominki. Kartki na których wypisujemy zmarłych są na stoliku w kościele. Bardzo prosimy, aby zmarłych wypisać na właściwej kartce (wypominki całoroczne lub listopadowe) i o wyraźne wpisywanie imion i nazwisk zmarłych. Wypominki można składać w zakrystii.

5. Wszystkim solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.