Ogłoszenia duszpasterskie: 8.09.2024, 23 Niedziela Zwykła

• w poniedziałek po Mszy św. wieczornej zbiórka lektorów.
  • we wtorek – na Mszę św. wieczorną o godz. 18:00 zapraszamy Dzieci przygotowujące się do pierwszej spowiedzi i  Komunii św. i ich Rodziców.
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17:30.
  • w czwartek spotkanie kandydatów na ministrantów o godz. 15:00, a ministrantów o godz. 16:00.
  • w piątek – nabożeństwo Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio. Godz. 17:30 Różaniec, Msza św. i adoracja z odczytaniem próśb i podziękowań.
  • w piątek o godz. 17:00 spotkanie modlitewno-edukacyjne na Górze Śmierci, szczegóły na plakacie. Zapraszamy szczególnie młodzież bierzmowaną; wspomnienie św. Jana Chryzostoma.
  • w sobotęSpotkanie DSM o godz. 11:00. Zapraszamy nowe kandydatki; święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  • w przyszłą niedzielę o godz. 15:00 Msza Święta i spotkanie pielgrzymkowe Grupy 13 w Brzeźnicy. Serdecznie zapraszamy wszystkich pielgrzymów i sympatyków Grupy 13; Zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

2. Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary na cele inwestycyjne w parafii.

3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom ul. Pogodna i Wąska za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (700 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców ul. Szeroka i Wspólna.

4. Wszystkim solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. Nasza parafia włącza się w akcję Wydziału Misyjnego Diecezji Tarnowskiej popartej przez ks. Biskupa Diecezjalnego Andrzeja Jeża – Zbiórka elektrośmieci we współpracy ze Stowarzyszeniem Dobrych Inicjatyw “Pro Missio”, mająca na celu uzyskanie funduszy na budowę studni głębinowych w Rep. Środkowoafrykańskiej oraz Czadzie. Zbiórka elektrośmieci jest jednodniowa będzie 28 września – sobota do godz. 12:00. Oczyść dom i świat z elektrośmieci – wesprzyj z nami budowę studni w Republice Środkowoafrykańskiej oraz Czadzie. Zachęcamy do akcji.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Janina Bonar. Dobry Jezu…