Ogłoszenia duszpasterskie: 7.11.2021, 32 Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu:

  • codziennie – o godz. 16:30 Różaniec z wypominkami.
  • we wtorek – na Różaniec i Mszę Świętą zapraszamy dzieci przygotowujące się do pierwszej spowiedzi i Komunii św. i ich rodziców; Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  • w środę – na godz. 18:30 zapraszamy do parafialnej kawiarenki na Zaduszki jazzowe – szczegóły na plakacie; wspomnienie św. Leona Wielkiego.
  • w czwartek – Narodowe Święto Niepodległości – w tym dniu polecamy Bogu naszą Ojczyznę i wszystkie jej trudne sprawy; wspomnienie św. Marcina z Tours.
  • w piątek – spotkanie Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio. O godz. 16:30 Różaniec, Msza św. z adoracją i odczytaniem próśb i podziękowań; wspomnienie św. Jozafata.
  • w sobotę – Dekanalne spotkanie młodzieży w Lubzinie. O godz. 17:00 Msza św. i Spektakl – misterium „Tajemnica Eucharystii” oparty na uznanych przez Kościół wizjach boliwijskiej mistyczki Cataliny Rivas; wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusz i Krystyna.
  • w przyszłą niedzielę – składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w Parafii. W październiku ofiary złożono na kwotę 8.100 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy z serca Bóg zapłać i polecamy się waszej ofiarności. Jest to również  Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z tej okazji zbiórka do puszek na „Kościół w potrzebie”. Jest to też Światowy Dzień Ubogich.

2. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom Bud za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (550 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary dalsze domy Bud.

 

3. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

 

5. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Jerzy Stefaniak. Dobry Jezu…