Ogłoszenia duszpasterskie: 7.05.2023, Uroczystość Odpustowa, V Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej przeżywamy Uroczystość odpustową ku czci św. Stanisława BM. Dziękujemy naszemu Patronowi za opiekę i łaski otrzymane przez Jego wstawiennictwo. Ks. Januszowi gratulujemy jubileuszu 25-lecia kapłaństwa, a ks. Pawłowi Kasperowiczowi – studentowi – byłemu wikariuszowi, dziękujemy za słowo Boże i celebrę Mszy św. Bóg zapłać.

 

2. W tym tygodniu:

  • codziennie – nabożeństwo majowe o godz. 17:30.
  • w poniedziałek – uroczystość św. Stanisława BM.
  • w piątekod godz. 17:00 spowiedź dla dzieci kl.IV i ich  rodziców; nabożeństwo do św. Ojca Pio.
  • w sobotę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy.
  • w przyszłą Niedzielę na Mszy św. o godz. 11:00 rocznica I Komunii św. dzieci kl. IV.
  • również w najbliższą niedzielę składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii. W kwietniu ofiary złożono na kwotę 6800 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy z serca Bóg zapłać i polecamy się waszej ofiarności.

3. Wyrażamy wdzięczność tym, którzy ofiarnie pracowali przy kościele i plebani. Bóg zapłać.

 

4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

 

5. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia. Zapewniamy o modlitwie i zapraszamy do wspólnej modlitwy.