Ogłoszenia duszpasterskie: 6.08.2023, 18 Niedziela Zwykła

• we wtorek – wspomnienie św. Dominika.
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17:30; święto św. Teresy Benedykty od Krzyża.
  • w czwartek – święto św. Wawrzyńca.
  • w piątek – nabożeństwo Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio. O godz. 17:30 Różaniec, Msza św. z adoracją i odczytaniem próśb i podziękowań; wspomnienie św. Klary.
  • w najbliższą niedzielę składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii. W lipcu ofiary złożono na kwotę 7 100 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy z serca Bóg zapłać i polecamy się waszej ofiarności.

2. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 56 kl. 1 i 2 za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty kl.1 – 400 zł, kl.2 –  290 zł. W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców bl. 56 kl. 3 i 4.

3. Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską od 17 do 25 sierpnia. Szczegóły w gablocie ogłoszeń. Zapraszamy.

4. Wszystkim solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.