Ogłoszenia duszpasterskie: 5.11.2023, 31 Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj po Mszy św. usłyszymy świadectwo osób biorących udział w Kursie Nowe Życie, który będzie w naszej parafii od 17 do 19 listopada, prowadzony przez ewangelizatorów Nowej Ewangelizacji z Tarnowa pod przewodnictwem Ks. Dawida Włodarczyka. Zapraszamy do udziału. Zgłoszenia u Pani Bożeny Maślanka. Witamy i zapraszamy ze świadectwem: na Mszy św. o godz. 7:00 – Pan Sebastian z Chorzelowa, godz. 9:00 – Pani Małgorzata z Lubziny, godz. 11:00 – Pan Andrzej z Dobrynina.

 

2. W tym tygodniu:

  • codziennie – o godz. 16:30 Różaniec z wypominkami.
  • w poniedziałek – na Mszę św. wieczorną zapraszamy Apostolstwo Dusz Czśćcowych.
  • w środępo Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Duszpasterską Radę Parafialną.
  • w czwartek – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  • w piątek – spotkanie Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio; po Mszy św. wieczornej młodzież KSM zaprasza na wieczornicę patriotyczną; wspomnienie św. Leona Wielkiego.
  • w sobotę – Narodowe Święto Niepodległości – w tym dniu polecamy Bogu naszą Ojczyznę i wszystkie jej trudne sprawy; wspomnienie św. Marcina z Tours.
  • w przyszłą niedzielę – składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii. W październiku ofiary złożono na kwotę 7100 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy z serca Bóg zapłać i polecamy się waszej ofiarności. Jest to również  Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z tej okazji zbiórka do puszek na „Kościół w potrzebie”. Jest to też Światowy Dzień Ubogich.

3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 45 za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty kl.3 – 450 zł, kl.4 – 330 zł. W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców bl. 45 kl. 5 i 6.

 

4. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

 

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Roman Cyzio. Dobry Jezu…