Ogłoszenia duszpasterskie: 5.06.2022, Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

1. Dzisiejsza niedziela to Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Módlmy się wspólnie o światło i moc Ducha Świętego dla nas wszystkich.

• codziennie – po Mszy św. wieczornej nabożeństwo czerwcowe do Serca Pana Jezusa, a w niedzielę o godz. 17:45.
  • w poniedziałek – święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msze Święte o godzinie 7:00, 9:00 i 18:00.
  • we wtorek – wspomnienie bł. Zbigniewa Strzałkowskiego.
  • w środę – wspomnienie św. Jadwigi Królowej. na godz. 19:00 zapraszamy na spotkanie Parafialny Zespół Synodalny.
  • w czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana; pielgrzymka kapłanów diecezji tarnowskiej do Tuchowa.
  • w sobotę – wspomnienie św Barnaby Apostoła.
  • przyszła niedziela – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej; koniec okresu Komunii Św. wielkanocnej.
  • w przyszłą niedzielę – składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii. W maju ofiary złożono na kwotę 7.100 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy z serca Bóg zapłać i polecamy się waszej ofiarności. Również będą zbierane ofiary do puszek na UPJPII w Krakowie i Tarnowie.

3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 58 kl. 1 i 2 za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (800 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców bl. 58 kl. 3 i 4.

4. W Uroczystość Bożego Ciała organizowany jest wyjazd autokarowy do Rzeszowa na XX koncert uwielbienia “Jednego Serca, Jednego Ducha”, który odbędzie się w Parku Sybiraków w godzinach 0d 19:00 do 22:30. Koszt wyjazdu 20 zł, szczegóły i zapisy w zakrystii.

6. Wszystkim solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.