Ogłoszenia duszpasterskie: 5.05.2024, 6 Niedziela Wielkanocna, Uroczystość Odpustowa

1. Dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej przeżywamy Uroczystość odpustową ku czci św. Stanisława BM. Dziękujemy naszemu Patronowi za opiekę i łaski otrzymane przez Jego wstawiennictwo. Dziękujemy ks. dr Andrzejowi Jasnosowi – Dyrektorowi Wydziału Katechetycznego Kurii Tarnowskiej – byłemu wikariuszowi za słowo Boże i celebrę Mszy św. Bóg zapłać!

 

2. W tym tygodniu:

  • codziennie nabożeństwo majowe o godz. 17:30.
  • w poniedziałek – święto Filipa i Jakuba apostołów.
  • w środę – uroczystość św. Stanisława BM – naszego patrona.
  • w piątekod godz. 17:00 spowiedź dla dzieci kl. IV i ich  rodziców; nabożeństwo do św. Ojca Pio; rozpoczęcie nowenny do Ducha Świętego.
  • w przyszłą niedzielę – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na Mszy św. o godz. 11:00 rocznica I Komunii św. dzieci kl. IV.
  • również w najbliższą niedzielę składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii. W kwietniu ofiary złożono na kwotę 7300 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy z serca Bóg zapłać i polecamy się waszej ofiarności.

3. Wyrażamy wdzięczność tym, którzy ofiarnie pracowali przy kościele i plebani. Bóg zapłać.

 

4. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom Dąbrówki – Kochanówka za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (680 zł). W  tym tygodniu prosimy mieszkańców Wielonczy.

 

5. Młodzież KSM naszej parafii po Mszach świętych będzie rozprowadzać zrobione przez siebie podkładki z logiem naszej parafii. Za ofiary Bóg zapać.

 

6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

 

7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia. Zapewniamy o modlitwie i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

8. We wtorek o godz. 14:00 pogrzeb śp. Lucyny Lasek. Dobry Jezu…