Ogłoszenia duszpasterskie: 4.10.2020, Dwudziesta Siódma Niedziela Zwykła

1. Dzisiejsza niedziela przygotowuje nas do Jubileuszu Parafii poprzez słowo i obecność ks. Tomasza Rąpały, byłego wikariusza, obecnie ojca duchownego w WSD Tarnów.

 

2. W tym tygodniu:

  • codziennie Nabożeństwo różańcowe o godz. 17:30, zachęcamy do nabywania różańców jubileuszowych, dochód zostanie przeznaczony na duszpasterstwo dzieci i młodzieży; po Mszy św. wieczornej do godz. 19:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji;
  • codziennie – spowiadamy przed Mszą św. rano i wieczorem;
  • w poniedziałek – wspomnienie św. Faustyny, dziewicy i zakonnicy;
  • w środę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej; Różaniec i Nowenna do Matki Bożej o godz. 17:30;
  • w czwartek – spotkanie kandydatów na ministrantów o godz. 16:00. Zapraszamy!
  • w piątek – nabożeństwo Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio. o godz. 17:30, Różaniec, Msza św. z adoracją i odczytaniem próśb i podziękowań;
  • od piątku do niedzieli włącznie – salki parafialne, w tym kawiarenka będą dostępne wyłącznie na potrzeby dekanalnej katechizacji przed małżeńskiej;
  • w przyszłą niedzielę – Dzień Papieski, składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w Parafii, a zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia pomagające zdolnej młodzieży. Wszystkim ofiarodawcom składamy z serca Bóg zapłać i polecamy się Waszej ofiarności.

 

3. W ubiegłym tygodniu kościół został zdezynfekowany. Za pomoc dziękujemy Gminie Dębica i Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Dębicy. W tym tygodniu do sprzątania kościoła prosimy mieszkańców domów od Góry Śmierci.

 

4. Ze względu na rozprzestrzeniającą się epidemię koronawirusa bardzo prosimy o przestrzeganie zasad higienicznych w kościele: o zakładanie maski lub przyłbicy oraz dezynfekowanie rąk przy wejściu do kościoła. Dbajmy o siebie nawzajem!

 

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

 

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności śp. Barbara Mazur, śp. Kazimierz Maciołek i śp. Jan Stręk. Dobry Jezu…