Ogłoszenia duszpasterskie: 4.08.2024, 18 Niedziela Zwykła

• w poniedziałek – spotkanie modlitewne Apostolstwa Dusz Czyśćcowych o godz. 17:30 Różaniec, Msza  św. i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • we wtorek – święto Przemienienia Pańskiego.
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17:30.
  • w czwartek – wspomnienie św. Dominika.
  • w piątek – nabożeństwo Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio. O godz. 17:30 Różaniec, Msza św. z adoracją i odczytaniem próśb i podziękowań; święto św. Teresy Benedykty od Krzyża.
  • w sobotę – święto św. Wawrzyńca.
  • w najbliższą niedzielę składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii. W lipcu ofiary złożono na kwotę 8300 zł. Wszystkim ofiarodawcom  składamy z serca Bóg zapłać i polecamy się waszej ofiarności.

2. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom ul. Cicha za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (400 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców ul. Jasna (od Państwa Starzak).

3. Wyrażamy wdzięczność Prezesowi Spółdzielni Mieszkaniowej „Nowy Pustków” i pracownikom za bezinteresowna pracę przy uporządkowaniu terenu przy ogrodzeniu cmentarza. Bóg zapłać. Prosimy o niewyrzucanie wkładów i zniczy za ogrodzenie cmentarza.

4. Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską od 17 do 25 sierpnia. Szczegóły w gablocie ogłoszeń. Zapraszamy.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszły do wieczności śp. Anna Twardy i śp. Teresa Michałek. Dobry Jezu…