Ogłoszenia duszpasterskie: 4.02.2024, 5 Niedziela Zwykła

• w poniedziałek – spotkanie modlitewne Apostolstwa Dusz Czyśćcowych o godz. 16:30 Różaniec, Msza św. i adoracja Najświętszego Sakramentu; wspomnienie św. Agaty – błogosławieństwo chleba i wody.
  • we wtorek – wspomnienie św. Pawła Miki i towarzyszy.
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 16:30.
  • w piątek – nabożeństwo Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio. O godz. 16:30 Różaniec, Msza św. i adoracja z odczytaniem próśb i podziękowań.
  • w sobotę 10 lutego odbędzie się w naszej parafii tradycyjna „Walentynka dla Jezusa” pod hasłem „Jezus jest bramą”. Rozpocznie się Pantomimą o godz. 16:30, potem Msza św. o godz. 17:00 celebrowana przez ks. Sebastiana Picura. Następnie przejście na halę sportową, gdzie odbędzie się koncert Gabi Gąsior z Zespołem i uwielbienie. Zapraszamy wszystkich, szczególnie młodzież klas 7 i 8.
  • w najbliższą niedzielę – składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii. W styczniu ofiary złożono na kwotę 6800 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy z serca Bóg zapłać i polecamy się waszej ofiarności.

2. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 37 kl. 5 i 6 za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty kl.5 – 500 zł, kl.6 – 400 zł. W tym tygodniu prosimy mieszkańców bl. 36 i 35.

3. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. Zapraszamy do włączenia się w indywidualne 33-dniowe rekolekcje „Zawierzenia się Św. Józefowi”. To okazja do oddania temu Orędownikowi siebie, bliskich i Ojczyzny. Przygotowanie rozpoczniemy w niedzielę 11 lutego. Na każdej Mszy Św. gościć będziemy członka Wspólnoty św. Józefa z Tarnowa. Rekolekcje trwają od 15 lutego do 18 marca. Zakończymy 19 marca w uroczystość Św. Józefa, dokonując na Mszy Sw. wieczornej uroczystego aktu Konsekracji Św. Józefowi. Książkę potrzebną do odbycia rekolekcji można nabyć w zakrystii w cenie 30 zł.