Ogłoszenia duszpasterskie: 3.10.2021, 27 Niedziela Zwykła

  1. W tym tygodniu:
  • codziennie – Nabożeństwo różańcowe o godz. 17:30; zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych;
  • codziennie – spowiadamy przed Mszą św. rano i wieczorem;
  • w poniedziałek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu;
  • we wtorek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej;
  • I czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne; na Różaniec i Mszę św. zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania i ich rodziców; wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej;
  • w piątek – nabożeństwo Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio. o godz. 17:30. Różaniec, Msza św. z adoracją i odczytaniem próśb i podziękowań. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie parafialny Caritas.
  • w przyszłą niedzielę – Dzień Papieski, składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w Parafii. We wrześniu ofiary złożono na kwotę 5.100 zł, a zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia pomagające zdolnej młodzieży. Wszystkim ofiarodawcom składamy z serca Bóg zapłać i polecamy się Waszej ofiarności.

2. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bloku 25 za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców willi lewa i prawa strona.

 

3. Po konsultacji z Radą Parafialną system sprzątania kościoła od 16 października będzie zmieniony. Będą sprzątały dwie Panie. Kolejka do sprzątania będzie ogłaszana tak jak dotychczas w celu złożenia ofiary na pokrycia kosztów kwiatów i sprzątania.

 

4. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.