Ogłoszenia duszpasterskie: 29.05.2022, Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Dzisiaj od godz. 12:00 do 17:30 w naszej świątyni będzie prowadzony Łańcuch Modlitw Róż Różańcowych w intencji zakończenia wojny na Ukrainie, o przemianę serc dla agresorów wojny i o pokój na całym świecie. Członkowie poszczególnych Róż Różańcowych wg. harmonogramu, który jest wywieszony w gablocie będą nieprzerwanie odmawiać jedną część Różańca. Zachęcamy o włączenie się w tą modlitwę.

 

2. W tym tygodniu:

  • we wtorekzakończenie nabożeństwa majowego o godz. 17:30; święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny; egzamin kl. VII przed Sakramentem Bierzmowania. Młodzież na egzamin przychodzi z Rodzicami: o godz. 14:30 kl. 7 a, o godz. 15:30 kl. 7 b.
  • w środęrozpoczęcie nabożeństw czerwcowych do Serca Jezusowego po Mszy św. wieczornej; wspomnienie św. Justyna; Dzień Dziecka.
  • w I czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne; spowiadamy od godz. 17:00.
  • w I piątek miesiąca modlimy się za misje i wynagradzamy NSPJ; przypominamy o spowiedzi i komunii I piątkowej dzieciom i młodzieży; spowiadamy od godz. 17:00; wspomnienie Karola Lwangi i Towarzyszy.
  • w I sobotę miesiąca – nabożeństwo fatimskie, o godz. 17:30 Nowenna do Matki Bożej, o godz. 18:00 Msza św., Różaniec Fatimski i procesja z Figurą MB w stronę Starego Osiedla.
  • w przyszłą Niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 57 kl. 3 i 4 za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (880 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców bl. 58 kl. 1 i 2.

 

4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

 

5. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia. Zapewniamy o modlitwie i zapraszamy do wspólnej modlitwy.