Ogłoszenia duszpasterskie: 28.08.2022, 22 Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu:

  • codziennie – spowiadamy przed Mszą św. rano i wieczorem.
  • w poniedziałek – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  • we wtorek – po Mszy św. wieczornej spotkanie wyjeżdżających na Pielgrzymkę do Medjugorie.
  • w czwartek – rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego o godz. 8:00 Msza św. dla Szkoły Podstawowej  i Szkoły Średniej; (w szkole o godz. 9:00); rocznica wybuchu II wojny światowej (1939) – modlimy się w intencji poległych za Ojczyznę.
  • w I czwartek miesiąca na Mszy św. wieczornej modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne; spowiedź od godz. 17:00.
  • w I piątek miesiąca modlimy się za misje i misjonarzy oraz wynagradzamy NSPJ; spowiadamy od godz. 16:30; Kapłani odwiedzą chorych z racji I piątku od godz. 9:00.
  • w I sobotę miesiąca nabożeństwo fatimskie o godz. 17:30 Nowenna do Matki Bożej, o godz. 18:00 Msza św., Różaniec Fatimski i procesja z Figurą MB w stronę Nowego Osiedla. Rozpoczęcie odpustu w  Sanktuarium w Zawadzie. Szczegóły na stronie internetowej; wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego.

2. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 43 kl. 1 i 2 za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (450 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców bl. 42 kl. 1 i 2.

 

3. Wszystkim solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

4. Zapraszamy na Kurs Alpha prowadzony przy parafii Miłosierdzia Bożego w Dębicy, który rozpocznie się w dniu 08 września 2022 r. Kurs Alpha jest dla każdego, kto szuka odpowiedzi na ważne pytania, ale też i dla tych, którzy poszukują przyjaźni, spotkań w grupie lub choćby chcą spędzić ciekawie czas. Szczegóły dotyczące kursu znajdują się na plakacie w gablocie ogłoszeń.

 

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.