Ogłoszenia duszpasterskie: 27.06.2021, XIII Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu:

  • we wtorek – Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte o godz. 7:00, 9:00 i 18:00. Składka przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej;
  • w środę – zakończenie nabożeństw czerwcowych;
  • w I czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne; spowiedź od godz. 17:00. na Mszy św. wieczornej będziemy modlić się w intencji ks. Pawła z okazji jego imienin, życząc mu wiele łask Bożych w pracy  kapłańskiej;
  • w I piątek miesiąca modlimy się za misje i misjonarzy oraz modlitwa wynagradzająca na Mszy św. wieczornej. Spowiadamy od godz. 17:00. Przez okres wakacji kapłani nie odwiedzają chorych z racji I piątku. Gdyby była taka potrzeba, to prosimy o zgłoszenie. W piątek Święto Najświętszej Maryi Panny Tuchowskiej;
  • w I sobotę miesiąca, nabożeństwo fatimskie: o godz. 17:30 Nowenna do Matki Bożej, o godz. 18:00 Msza św., Różaniec Fatimski i procesja z Figurą MB w stronę Starego Osiedla; święto św. Tomasza;
  • w przyszłą niedzielę – w naszej parafii Uroczystość jubileuszowa 50-lecia duszpasterstwa. Mszę św. o godz. 11:00 celebrował będzie ks. bp Andrzej Jeż.  Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian i gości na tę uroczystość. Zmiana tajemnic różańcowych będzie 11 lipca ze względu na uroczystości.

 

2. Bardzo prosimy o pomoc w porządkach wokół kościoła i plebanii (plewienie, koszenie trawy) w czwartek, a w piątek wewnątrz kościoła od godz. 9:00.

 

3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 45 kl. 5 i 6 za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców bl. 44.

 

4. Ksiądz Biskup posłał ks. Pawła Kasperowicza na studia prawnicze na Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, mianując ks. Łukasza Haladę wikariuszem w naszej parafii.

 

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.