Ogłoszenia duszpasterskie: 26.11.2023, Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dziś możemy uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie „Aktu poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi”.

2. Dzisiaj od godz. 12:00 do 16:30 w naszej świątyni będzie prowadzony łańcuch Modlitw Róż Różańcowych. Zapraszamy do włączenia się w tą modlitwę jak i do Róż Różańcowych.

• do czwartku – o godz. 16:30 Różaniec z wypominkami.
  • we wtorekprzypada rocznica sakry biskupiej naszego pasterza diecezji ks. Bpa Ordynariusza. Otoczmy go w tym dniu serdeczną modlitwą.
  • w I czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne; na Mszę św. zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania i ich rodziców; spowiadamy od godz. 16:30. Po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19:00; święto św. Andrzeja apostoła.
  • w I piątek miesiąca modlimy się za misje i misjonarzy oraz wynagradzamy NSPJ; Przypominamy o spowiedzi i komunii I piątkowej dzieciom kl. IV i młodzieży przygotowującej się do bierzmowania; spowiadamy od godz. 16:00.
  • w I sobotę miesiąca – nabożeństwo fatimskie, o godz. 16:30 Nowenna do Matki Bożej, o godz. 17:00 Msza św. i Różaniec Fatimski.
  • w najbliższą niedzielę rozpoczynamy Adwent będzie poświęcenie opłatków wigilijnych i świec.

4. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 43 za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty kl.1 – 220 zł, kl.2 – 280 zł. W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców bl.42.

5. W przyszłą niedzielę po Mszach św. młodzież KSM naszej parafii będzie rozprowadzać zrobione przez siebie podkładki pod kubki (z logiem naszej parafii).

6. Została wznowiona gazetka parafialna „Nasz Kościół”. Zachęcamy do współpracy i zapoznania się z treścią gazetki.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

9. We wtorek o godz. 13:00 pogrzeb śp. Jana Zimy. Jego duszę polećmy miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu…