Ogłoszenia duszpasterskie: 26.05.2024, Uroczystość Najświętszej Trójcy

1. Dzisiaj od godz. 12:00 do 17:30 w naszej świątyni będzie prowadzony Łańcuch Modlitw Róż Różańcowych. Zachęcamy do włączenia się w tą modlitwę.

2. Dzisiaj Dzień Matki; Zapraszamy na Mszę św. oraz o godz. 18:30 na Koncert Maryjny pt. ,,Dziękuję Mamo” w wykonaniu zespołu ,,OdNova”. To modlitewne podziękowanie dla Mam żyjących i zmarłych w Dniu ich święta.

• w środę – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej.
  • w czwartek – Uroczystość Bożego Ciała, Msze św. o godz. 7:00, 10:00 – z procesją i 18:00. Trasa procesji: koło małej szkoły, bl. 54, 55, 40, 44, 38, 37, koło stadionu i do kościoła. Bardzo prosimy rodziców klasy II o przygotowanie ołtarzy na procesję Bożego Ciała, a parafian o udekorowanie okien na trasie procesji na znak naszego szacunku dla Chrystusa Eucharystycznego. Zapraszamy dzieci do sypania
    kwiatków, do dzwonienia, DSM, lektorów, ministrantów. Niech liczny udział w procesji będzie świadectwem naszej wiary. Składka w tym dniu przeznaczona jest na hospicja i cele charytatywne.
  • w piątek – zakończenie nabożeństwa majowego o godz. 17:30; święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.
  • w I sobotę miesiąca – nabożeństwo fatimskie, o godz. 17:30 Nowenna do Matki Bożej, o godz. 18:00 Msza św., Różaniec Fatimski i procesja z Figurą MB w stronę Starego Osiedla.

4. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom od Góry Śmierci za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty /550 zł/. W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary dalsze domu od Państwa Wróbel.

6. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia. Zapewniamy o modlitwie i zapraszamy do wspólnej modlitwy.