Ogłoszenia duszpasterskie: 25.10.2020, Trzydziesta Niedziela Zwykła

1. Dziś kolejna Niedziela Synodalna, której tematem jest: Wizyta duszpasterska. Błogosławieństwo rodzin. Msze św. o godz. 7:00, 9:00, 11:00, o godz. 17:30 Nabożeństwo Różańcowe i o godz. 18:00 – Msza św. z Nieszporami.

 

2. Pragniemy poinformować, że od jutra Msza św. wieczorna w dzień powszedni i w niedzielę będzie sprawowana o godz. 17:00, a Różaniec o godz. 16:30.

 

3. W tym tygodniu:

  • codziennie Msza Święta o godz. 7:00 i 17:00, a Nabożeństwo różańcowe o godz. 16:30.
  • codziennie po Mszy św. wieczornej do godz. 18:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji.
  • codziennie – spowiadamy przed Mszą św. rano i wieczorem.
  • w środę – święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza; po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Radę Parafialną.
  • w czwartek – spotkanie zespołu synodalnego po Mszy św.
  • w najbliższą niedzielę – zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7:00.
  • w najbliższą niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze św. 7:00, 9:00, 11:00 i 17:00. O godz. 14:00 na naszym Cmentarzu Msza św. i Różaniec za zmarłych – jeśli nie będzie zakazu.

 

4. W Uroczystość Wszystkich Świętych – tradycyjnie – przed kościołem i cmentarzem będą zbierane ofiary do puszek na Seminarium Duchowne. Polecamy ten cel Waszej ofiarności.

 

5. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom ul. Słonecznej za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu zapraszamy dalsze domy, prawa strona ul. Słonecznej.

 

6. Wypominki można składać w zakrystii. Za ofiary składane wyrażamy Bóg Zapłać!

 

7. Bardzo prosimy o przestrzeganie zasad sanitarnych i solidarności społecznej: zakładanie maski lub przyłbicy, dezynfekowanie rąk przy wejściu do kościoła, ustępowanie pierwszeństwa osobom przyjmującym Komunię Świętą na rękę.

 

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

 

10. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Janina Krawczyk. Pogrzeb we wtorek o godz. 14:00. Dobry Jezu…

 

11. Ks. Proboszcz wyraża z serca wdzięczność wszystkim Parafianom za ofiarowane Msze święte, modlitwy i dobre słowo w czasie jego choroby i pobytu w szpitalu. W ich intencji jako podziękowanie ofiaruję w najbliższą  niedzielę Mszę św. o godz. 7:00.