Ogłoszenia duszpasterskie: 25.09.2022, 26 Niedziela Zwykła

1. W dzisiejszą niedzielę od godz. 12:00 do 18:00 w naszej świątyni będzie prowadzony łańcuch Modlitw Róż Różańcowych w intencji naszej Ojczyzny, parafii, rodzin, dzieci i młodzieży, o nowe powołania kapłańskie i zakonne, o zakończenie wojny na Ukrainie i pokój na całym świecie. Członkowie poszczególnych Róż Różańcowych wg. harmonogramu, który jest wywieszony w gablocie będą prowadzić modlitwę. Zachęcamy o włączenie się w tą modlitwę.

 

2 . W tym tygodniu:

  • codziennie – spowiadamy przed Mszą św. rano i wieczorem.
  • w poniedziałek – o godz. 19:00 zbiórka Lektorów.
  • we wtorek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo.
  • w środę – wspomnienie św. Wacława.
  • w czwartek – spotkanie kandydatów na ministrantów o godz. 16:00a o godz. 17:00 ministrantów; święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  • w piątek – spotkanie KSM o godz. 19:00; wspomnienie św. Hieronima.
  • w I sobotę miesiąca nabożeństwo fatimskie, o godz. 17:30 Nowenna do Matki Bożej, a o godz. 18:00 Msza św., Różaniec Fatimski i procesja z Figurą MB w stronę Starego Osiedla; W tym dniu rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe, które będą w naszej parafii codziennie o godz. 17:30; wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
  • w sobotę – spotkanie DSM o godz. 11:00. Zapraszamy nowe kandydatki.

3. Ponawiamy prośbę o zgłaszanie kandydatów na wybory do nowej Rady Parafialnej.

 

4. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 39 kl. 1 i 2 za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (550 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców bl. 39 kl. 3 i 4.

 

5. Wszystkim solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.