Ogłoszenia duszpasterskie: 25.06.2023, 12 Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj w ostatnią niedzielę miesiąca od godziny 15:00 do 17:30 będzie prowadzony łańcuch Modlitw Róż Różańcowych w intencji naszej Ojczyzny, parafii, rodzin, dzieci i młodzieży, o nowe powołania kapłańskie i zakonne, o zakończenie wojny na Ukrainie i pokój na całym świecie. Członkowie poszczególnych Róż Różańcowych wg. harmonogramu, który jest wywieszony w gablocie będą prowadzić modlitwę. Zachęcamy o włączenie się w modlitwę.

• w środę – wspomnienie św. Ireneusza.
  • w czwartek – uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7:00, 9:00 i 18:00. Składka przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  • w piątek – zakończenie nabożeństw czerwcowych; Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:30.
  • w I sobotę miesiąca nabożeństwo fatimskie o godz. 17:30 Nowenna do Matki Bożej, o godz. 18:00 Msza św., Różaniec Fatimski i procesja z Figurą MB w stronę Nowego Osiedla.

3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom ul. Pogodnej i Wąskiej za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (610 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców ul. Szerokiej i Wspólnej.

4. Wszystkim solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.