Ogłoszenia duszpasterskie: 25.02.2024, II Niedziela Wielkiego Postu

1. Przeżywamy dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Za dzisiejsze ofiary składane do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes wyrażamy z serca Bóg zapłać.

2. Zapraszamy na Gorzkie Żale o godz. 17:00, a po nich Msza św. wieczorna.

• codziennie – spowiadamy przed Mszą św. rano i wieczorem.
  • w I piątek miesiąca modlimy się za misje i wynagradzamy NSPJ;
  • również w piątek Droga Krzyżowa:
    • dla dzieci o godz. 16:00
    • dla dorosłych o godz. 17:00 i Msza św.
    • dla młodzieży o godz. 19:00
  • w piątek spowiadamy od godz. 15:30.
  • w I sobotę miesiąca – nabożeństwo fatimskie, o godz. 16:30 Nowenna do Matki Bożej, o godz. 17:00 Msza św. i Różaniec Fatimski.

4. Od przyszłej niedzieli Parafialny Oddział Caritas będzie rozprowadzać paschaliki i baranki wielkanocne. Ofiara (nie mniejsza niż 10 zł) jest przeznaczona na działalność Caritas.

5. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 27 za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty. W tym tygodniu prosimy mieszkańców bl. 25.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.