Ogłoszenia duszpasterskie: 24.10.2021, 30 Niedziela Zwykła

1. Dziś Niedziela Misyjna, która rozpoczyna tydzień misyjny. W tym czasie będziemy modlić się w intencji misji i misjonarzy, a ofiary składane dzisiaj  na tacę są  przeznaczone na cele misyjne. Za ten dar Bóg zapłać.

 

2. W związku z rosnącą liczbą zakażeń COVID-19 Komenda Powiatowa Policji w Dębicy przypomina wiernym biorącym udział w nabożeństwach o konieczności i obowiązku zasłaniania ust i nosa.

 

3. W tym tygodniu:

  • codziennie Nabożeństwo różańcowe o godz. 17:30; zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.
  • w poniedziałek – o godz. 19:00 zbiórka Lektorów.
  • w środę – zapraszamy na spotkanie Parafialny Zespół Synodalny na godz. 19:00.
  • w czwartek – Święto Świętych Apostołów Szymona i Judy. Na godz. 19:00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania  na spotkanie formacyjne.
  • w sobotę (30.10) zapraszamy wszystkich Parafian do udziału i współtworzenia Balu Wszystkich Świętych. Jest to doskonała okazja do ożywienia w naszym życiu pragnienia bycia świętymi. Dlatego zachęcamy rodziców, dzieci i młodzież do wzięcia udziału w Balu i przebranie się za ulubionego świętego. Program: o godz. 16:00 Msza Święta w kościele w Pustkowie Osiedlu, marsz z relikwiami do Zespołu Szkół z oddziałami integracyjnymi w Pustkowie Osiedlu. Tańce lednickie prowadzone przez zawodowych wodzirejów, konkursy, gry, zabawy dla dzieci i młodzieży.  O godz. 20:00 zakończenie: ucałowanie i błogosławieństwo relikwiami świętych.

 

4. Wypominki można składać w zakrystii. Kartki wypominkowe są na stoliku w kościele. Za ofiary składane z tej okazji wyrażamy Bóg zapłać!

 

5. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom Zastawia za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (400 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców Bud.

 

6. KSM rozprowadza znicze, nabywając je wspieramy inicjatywy młodzieżowe naszej parafii.

 

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.