Ogłoszenia duszpasterskie: 24.09.2023, 25 Niedziela Zwykła

1. W dzisiejszą niedzielę od godz. 12:00 do 18:00 w naszej świątyni będzie prowadzony łańcuch Modlitw Róż Różańcowych w intencji naszej Ojczyzny, parafii, rodzin, dzieci i młodzieży, o nowe powołania kapłańskie i zakonne, o zakończenie wojny na Ukrainie i pokój na całym świecie. Członkowie poszczególnych Róż Różańcowych wg harmonogramu, który jest wywieszony w gablocie będą prowadzić modlitwę. Zachęcamy o włączenie się w tę modlitwę.

2. Za składane dzisiaj ofiary do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie – Bóg zapłać.

• w poniedziałek – o godz. 19:00 zbiórka lektorów.
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17:30; wspomnienie św. Wincentego a Paulo.
  • w czwartek – spotkanie kandydatów na ministrantów o godz. 16:00, a o godz. 17:00 ministrantów; wspomnienie św. Wacława.
  • w piątek – spotkanie KSM o godz. 19:00; Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:30; święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  • w sobotę – spotkanie DSM o godz. 11:00. Zapraszamy nowe kandydatki; wspomnienie św. Hieronima.
  • Co roku 28 września o godzinie 15:00 w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika św. Siostry Faustyny organizowana jest Międzynarodowa Koronka Ulicami Miast. W Pustkowie-Osiedlu przy placu zabaw pomiędzy blokami Akcja Katolicka organizuje taką modlitwę. Zapraszamy wszystkich, którzy o tej porze mogą wziąć w niej udział.

4. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 52 kl. 1 i 2 za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty kl. 1 – 250 zł, kl. 2 – 100 zł. W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców bl. 52 kl. 3 i 4.

5. Wszystkim solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.