Ogłoszenia duszpasterskie: 22.10.2023, 29 Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj rozpoczynamy renowację Misji świętych, które poprowadzi ks. prał. Stanisław Cyran, proboszcz z Dąbrowy Tarnowskiej. Nauki misyjne:

Poniedziałek:

• godz. 8:00 i 18:00 Msza św. z nauką dla wszystkich,
  • godz. 19:00 nauka dla małżonków i rodziców.

Wtorek:

• godz. 8:00 Msza św. z nauką dla wszystkich
  • godz. 11:00 Msza św. dla chorych z udzielaniem Sakramentu chorych.
  • godz. 18:00 Msza św. z nauką dla wszystkich.
  • godz. 19:00 Nauka stanowa dla młodzieży.

Spowiedź misyjna: 9:00 – 10:00; 15:00 – 16:00; 16:30 – 18:00.

Środa:

• godz. 8:00 i 18:00 Msza św. z nauką dla wszystkich.

Tradycyjnie w środę na zakończenie rekolekcji będzie zbierana składka. W poniedziałek, wtorek i środę nie będzie Mszy św. rano o godz. 7:00, tylko o godz. 8:00.

2. Również dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Misyjna. Za ofiary składane na tacę, które są przeznaczone na cele misyjne wyrażamy Bóg zapłać.

• codziennie – Nabożeństwo różańcowe o godz. 17:30; zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.
  • w sobotę – Święto Świętych Apostołów Szymona i Judy.
  • w najbliższą niedzielę od godz. 12:00 do 17:30 w naszej świątyni będzie prowadzony łańcuch Modlitw Róż Różańcowych w intencji całego Kościoła, naszej Ojczyzny, parafii, rodzin, dzieci i młodzieży, o nowe powołania kapłańskie i zakonne, o zakończenie wojny na Ukrainie i pokój na całym świecie. Członkowie poszczególnych Róż Różańcowych wg. harmonogramu, który jest wywieszony w gablocie będą prowadzić modlitwę. Zachęcamy o włączenie się w tą modlitwę.

4. Wypominki można składać w zakrystii. Za ofiary składane z tej okazji wyrażamy Bóg zapłać!

5. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 49 za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (100 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców bl. 45 kl. 1 i 2.

6. W dniach 17-19 listopada 2023 r. odbędzie się w naszej parafii Kurs Nowe Życie. Zapraszamy na wyjątkowe TRZY dni, podczas których zdobędziesz nowe siły i poznasz na nowo Boga, który chce uczestniczyć w Twoim życiu. Przyjdź i daj Mu swój czas. On odda Tobie niewyobrażalnie więcej. Szczegóły na plakacie.

7. Duszpasterstwo Młodzieży Okręgu Dębickiego zaprasza na Mszę Świętą Młodych w niedzielę 29.10.2023 r. w kościoła pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dębicy, o godz. 20:00.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.