Ogłoszenia duszpasterskie: 21.04.2024, 4 Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna tydzień modlitwo powołania do służby w Kościele.

2. Dzisiaj od godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do wieczornej Mszy św.

• we wtorek – Uroczystość św. Wojciecha, głównego Patrona Polski.
  • w środę o godz. 10:00 Msza Św. i Uroczystości Patriotyczno-Religijne na „Górze Śmierci” pod przewodnictwem Ks. Mariusza Maziarki, proboszcza z Brzeźnicy. Serdecznie zapraszamy; nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17:30.
  • w czwartek – święto św. Marka Ewangelisty.
  • w piątek – Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:30.
  • w najbliższą niedzielę od godz. 12:00 do 17:00 w naszej świątyni będzie prowadzony Łańcuch Modlitw Róż Różańcowych w intencji Kościoła, Ojczyzny, Duchowieństwa i Rodzin, o zakończenie wojny na Ukrainie
    i  przemianę serc dla agresorów wojny i o pokój na całym świecie. Modlitwę poprowadzą Róże Różańcowe wg harmonogramu wywieszonego w gablocie. Zachęcamy o włączenie się w tą modlitwę.

4. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom Rudek za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (1500 zł).

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.