Ogłoszenia duszpasterskie: 20.11.2022, Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dzisiaj rozpoczynamy w Imię Boże Parafialne Misje Święte. Prosimy o zapoznanie się z programem i serdecznie zapraszamy codziennie na nauki misyjne. Spowiedź misyjna w czwartek.

2. Dziś możemy uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie „Aktu poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi”.

• codziennie – o godz. 16:30 Różaniec z wypominkami. Wypominki roczne są wywieszone w gablocie ogłoszeń i prosimy o sprawdzenie.
  • w poniedziałek – na Mszy św. wieczornej będziemy modlić się w intencji  Ks. Janusza z okazji jego imienin, życząc mu wiele łask Bożych w pracy  kapłańskiej; wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.
  • we wtorek – wspomnienie św. Cecylii patronki muzyki kościelnej.
  • w czwartek – wspomnienie św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy.
  • w piątek – spotkanie kolędników misyjnych o godz. 16:00 w kawiarence.
  • w najbliższą niedzielę rozpoczynamy Adwent  będzie poświęcenie opłatków wigilijnych i świec; zakończenie Misji Parafialnych i składka przeznaczona na misje.

4. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 28 i 29 za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (300 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców bl. 27 kl. 1 i 2.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności śp. Zofia Darłak i śp. Mirosław Karcz. Dobry Jezu…