Ogłoszenia duszpasterskie: 20.06.2021, XII Niedziela Zwykła

1. Peregrynacja Obrazu Matki Bożej Solidarności Robotników rozpoczęta wczoraj wieczorem zakończy się dzisiaj o godz. 15:00 Koronką do Miłosierdzia Bożego, aktem zawierzania świata pracy Matce Bożej i przekazanie obrazu i relikwii do parafii w Brzeźnicy. Również podczas każdej Mszy św. ponawiamy akt zawierzenia Matce Bożej.

2. W tym tygodniu:

• codziennie po Mszy św. wieczornej nabożeństwo czerwcowe;
  • w poniedziałek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi;
  • w środę Dzień Ojca; nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17:30;
  • w czwartek – uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela;
  • w piątek na Mszę św. o godz. 8:00 zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli. Będziemy dziękować Bogu za otrzymane łaski w minionym roku szkolnym i katechetycznym i prosić o opiekę Bożej opatrzności na czas wakacji;
  • w przyszłą niedzielę – niedziela synodalna.

3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 45 kl. 3 i 4 za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców bl. 45 kl. 5 i 6.

4. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności śp. Stanisława Nosal i śp. Tadeusz Sikorski. Dobry Jeżu…