Ogłoszenia duszpasterskie: 2.07.2023, 13 Niedziela Zwykła

• w poniedziałek – święto św. Tomasza Apostoła.
  • w środę – Nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17:30.
  • w I czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne; wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej; Spowiedź od godz. 17:30.
  • również w czwartek – Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00 w intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  • w I piątek miesiąca modlimy się za misje i misjonarzy oraz modlitwa wynagradzająca na Mszy św. wieczornej; spowiadamy od godz. 17:00; Przez okres wakacji kapłani nie odwiedzają chorych z racji I piątku. Gdyby była taka potrzeba to prosimy o zgłoszenie.
  • również w piątek godz. 19:30 będziemy gościć Pielgrzymów ok. 60 osób – idących na Jasną Górę z Archidiecezji Przemyskiej. Prosimy o gościnne i życzliwe przyjęcie ich na nocleg. Można zgłosić w zakrystii.
  • w sobotę – wspomnienie św. Jana z Dukli.
  • w najbliższą niedzielę – składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii. W czerwcu ofiary złożono na kwotę 7400 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy z serca Bóg zapłać i polecamy się waszej ofiarności.

2. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom ul. Szerokiej i Wspólnej za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (750 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców bl. 54 kl. 1 i 2.

3. Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską do Grupy 13 można dokonać w zakrystii. Szczegóły w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej.

4. Wszystkim solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności śp.  Wiesław Burczy i śp. Stanisław Michna. Dobry Jezu…