Ogłoszenia duszpasterskie: 2.01.2022, Druga Niedziela po Bożym Narodzeniu

1. W tym tygodniu:

 • Wizyta duszpasterska na zaproszenie rodzin:
  • poniedziałek – od godz. 16:00 – Rudki, Dąbrówki, Wieloncza;
  • wtorek – od godz. 16:00 – bloki 45, 38, 37, 42, 44, 39;
  • wtorek – od godz. 18:00 – bloki 35, 27, 25, Wille 21/2;
  • środa – od godz. 16:00 – bloki 53, 52, 51, 56, 58, 54, 55.
 • w czwartek  UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO – Trzech Króli. Msze św. o godz. 7:00, 9:00, 11:00 i 17:00. Po każdej Mszy św. poświęcenie złota, kadzidła, kredy. Ofiary składane na tace są przeznaczone na misje. Również w tym dniu w naszej parafii będzie Kolęda Misyjna. Na każdej Mszy świętej grupa kolędnicza przedstawi przygotowaną scenkę, a  po Mszy świętej przed kościołem będą zbierane ofiary na rzecz projektów dla dzieci w krajach misyjnych.
 • w I piątek miesiąca modlimy się za misje i misjonarzy oraz wynagradzamy NSPJ; Przypominamy o spowiedzi i komunii I piątkowej dzieciom kl. IV i młodzieży przygotowującej się do bierzmowania; spowiadamy od godz. 16:00. W I piątek od godz. 9:00 udamy się do chorych z racji I piątku. Gdyby była przeszkoda z odwiedzeniem to  prosimy o zgłoszenie;
 • w sobotę kontynuacja wizyty duszpasterskiej na zaproszenie rodzin od godz. 9:00:
  • ul. Cicha /Brzęk/, Jasna, Szeroka, Pogodna, Spokojna, Jasna, Słoneczna /Nowaccy/;
  • od Góry Śmierci /Różak/ ul. Słoneczna, Piaskowa, Zielona, Różana, Sosnowa /Mroczek/.
  • ul. Polna /Kula/, Sadowa, Kwiatowa, Bławatowa, Azaliowa /Solarz/.

2. Najbliższa niedziela to Niedziela Chrztu Pańskiego, składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w Parafii. W grudniu ofiary złożono na kwotę 7600 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy z serca Bóg zapłać i polecamy się Waszej ofiarności.

 

3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom od Państwa Barnasiów za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (680 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary dalsze domy od Państwa Kobosów.

 

4. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.