Ogłoszenia duszpasterskie: 18.02.2024, I Niedziela Wielkiego Postu

1. Przeżywamy I Niedzielę Wielkiego Postu. Zapraszamy na Gorzkie Żale o godz. 17:00. z kazaniem pasyjnym, które będzie głosił Ks. Łukasz. Po nabożeństwie – przed godz. 18:00Msza św.

• codziennie – spowiadamy przed Mszą św. rano i wieczorem .
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 16:30.
  • w czwartek – święto Katedry Św. Piotra.
  • w piątek – Droga Krzyżowa:
    • dla dzieci o godz. 16:00,
    • dla dorosłych o godz. 17:00 i Msza św.
    • dla Młodzieży o godz. 19:00.
  • najbliższa niedziela – to Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Z tej racji zbiórka do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes.
  • Również w najbliższą niedzielę od godz. 12:00 do 17:00 w naszej świątyni będzie prowadzony łańcuch Modlitw Róż Różańcowych. Zachęcamy o włączenie się w tą modlitwę.

3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 28 i 29 za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty. W tym tygodniu prosimy mieszkańców bl. 27. Również wyrażamy wdzięczność za ofiary składane dzisiaj na Seminarium Duchowne w Tarnowie. Bóg zapłać.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.