Ogłoszenia duszpasterskie: 16.10.2022, 29 Niedziela Zwykła

1. Dzisiejsza niedziela to Dzień Papieski. Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia pomagające zdolnej młodzieży.

2. Dzisiaj (16 dzień miesiąca) – Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 12:00 do wieczornej Mszy świętej. Szczególnie zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00, w czasie której będziemy modlić się za uzależnionych nałogami.

• codziennie Nabożeństwo różańcowe o godz. 17:30; zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.
  • poniedziałek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego.
  • we wtorek – święto św. Łukasza – Dzień Służby Zdrowia; na Mszy św. wieczornej będziemy modlić się w intencji Ks. Łukasza z okazji jego imienin, życząc mu wiele łask Bożych w pracy  kapłańskiej.
  • w środę – wspomnienie bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.
  • w czwartek o godz. 18:00 Msza św. i nabożeństwo ku czci św. Papieża Jana Pawła II. Prosimy o składanie próśb i podziękowań. Szczególnie zapraszamy Akcję Katolicką. Po Mszy świętej zapraszamy na spotkanie wszystkich, którzy należą do Akcji Katolickiej oraz tych, którzy chcieliby się włączyć w tę Wspólnotę.Wspomnienie św. Jana Kantego.
  • w sobotę – uroczystość św. Jana Pawła II.
  • przyszła niedziela to Niedziela Misyjna i ofiary składane na tacę będą przeznaczone na misje.

4. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 38 kl. 3 za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (350 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców bl. 37 kl. 1 i 2.

5. W najbliższą niedzielę tj. 23 października odbędą się wybory do Rady Duszpasterskiej w naszej parafii. Lista kandydatów jest wywieszona w gablocie ogłoszeń. Prosimy w najbliższą niedzielę przynieś karteczkę z dwoma nazwiskami zgłoszonych kandydatów i wrzucić do urny.

6. Wypominki można składać w zakrystii. Kartki wypominkowe są na stoliku w kościele. Za ofiary składane z tej okazji wyrażamy Bóg zapłać!

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.