Ogłoszenia duszpasterskie: 16.07.2023, 15 Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj od godz. 12:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu do wieczornej Mszy św. Szczególnie zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego godz. 15:00.

2. Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

• we wtorek – wspomnienie św. Szymona z Lipnicy.
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17:30.
  • w czwarteko godz. 18:00 Msza św. i nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. Prosimy o składanie próśb i podziękowań. Szczególnie zapraszamy Akcję Katolicką.
  • w piątek – Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:30.
  • w sobotę – święto św. Marii Magdaleny.
  • w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będziemy modlić się do św. Krzysztofa patrona kierowców o opiekę i Boże błogosławieństwo podczas naszych podróży oraz bezpieczne korzystanie z pojazdów mechanicznych poprzez ich poświęcenie. Ofiary z poświęcenia pojazdów będą przeznaczone na pomoc misjonarzom przy zakupie środków transportu „MIVA Polska”.

4. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 54 kl. 3 i 4 za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty /790 zł/. W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców bl. 55 kl. 1 i 2.

6. Wszystkim solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.