Ogłoszenia duszpasterskie: 16.06.2024, 11 Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj od godz. 12:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu do wieczornej Mszy św.

 

2. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa codziennie po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę o godz. 17:45.

 

3. W tym tygodniu:

  • w poniedziałek – wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego.
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17:30.
  • w czwartek – o godz. 18:00 Msza św. i nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. Prosimy o składanie próśb i podziękowań. Po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej w kawiarence na temat: Poznanie Jezusa jest naszą największą potrzebą. Zapraszamy!
  • w piątek – na Mszę św.  o godz. 8:00 zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli. Będziemy dziękować Bogu za otrzymane łaski w minionym roku szkolnym i katechetycznym i prosić o opiekę Bożej opatrzności na czas wakacji; wspomnienie św. Alojzego Gonzagi.

4. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom ul. Słonecznej od P. Ferfeckich do P. Jamróz (lewa i prawa strona) za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (560 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców ul. Słonecznej od P. Kucharskich do P. Kitrys.

 

5. Wszystkim solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

 

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Stanisława  Idzior – pogrzeb dzisiaj o godz. 15:00. Dobry Jezu…