Ogłoszenia duszpasterskie: 16.01.2022, Druga Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz.11:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień, do wieczornej Mszy św. Szczególnie zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego godz. 15:00.

 

2. Bóg zapłać za składane ofiary kolędowe (z których opłacamy seminarium, utrzymanie domu księży emerytów, ZUS i podatek ryczałtowy). Bóg zapłać za ofiary składane do puszek jako kolęda dla Ministrantów i Lektorów za ich służbę przy ołtarzu.

 

3. W tym tygodniu:

  • w poniedziałek – wspomnienie św. Antoniego.
  • we wtorekna Mszę św. o godz. 17:00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I- komunii i spowiedzi św. wraz z rodzicami; rozpoczęcie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 16:30; zapraszamy na spotkanie Parafialny Zespół Synodalny na godz. 18:00; wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara.
  • czwartek  o godz. 17:00 Msza św. i nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II; zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania z rodzicami.
  • w piątek – Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 16:30; Dzień Babci; wspomnienie św. Agnieszki.
  • w sobotę – Dzień Dziadka.
  • w najbliższą niedzielę – Niedziela Słowa Bożego.

4. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom ul. Słonecznej (od Danuty Kucharskiej) i ul. Sosnowej za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (700 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców ul. Kwiatowej i Różanej.

 

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

 

6. Akcja Katolicka i zespół “OdNowa” zapraszają 29 stycznia (sobota) o godz. 17:30 do kościoła na “Kolędowanie ze świętymi”. Gościnnie wystąpi zespół “Starosądeczanie” ze Starego Sącz. Prowadzona będzie akcja charytatywna na potrzeby dzieci i młodzieży w Parafii.

 

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.