Ogłoszenia duszpasterskie: 15.08.2021, Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

1. Dzisiejsza niedziela to Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Poświęcenie ziół po każdej Mszy św. Na Mszy św. o godz. 18:00 spotkanie “przed-pielgrzymkowe” Grupy 13 na PPT, po niej spotkanie organizacyjne.

• codziennie po Mszy św. wieczornej do godz. 19:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji.
  • w poniedziałek – (16 dzień miesiąca) Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień, do wieczornej Mszy św. Szczególnie zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego godz. 15:00.
  • we wtorek – wspomnienie św. Jacka; wyrusza PPT na Jasną Górę. Zapraszamy na apele i informacje z trasy codziennie o godz. 21:00 w naszej świątyni.
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17:30.
  • w czwartek o godz. 18:00 Msza św. i nabożeństwo Akcji Katolickiej do św. Jana Pawła II, zachęcamy do składania próśb i podziękowań do skrzynki pod figurą papieża.
  • w piątek – Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:30; wspomnienie św. Bernarda.
  • w sobotę – wspomnienie św. Piusa X.

3. Zapraszamy na Mszę Święte “pielgrzymkowe” w dniach diecezjalnego pielgrzymowania. Zaczynamy codziennie Różańcem o godz. 17:30, dalej Msza święta o godz. 18:00* (inaczej w niedzielę) z homilią pielgrzymkową i krótkim dziękczynieniem w ciszy:

• 17.08 (wtorek) – Pustynia;
  • 18.08 (środa) – Brzeźnica;
  • 19.08 (czwartek) – Lubzina;
  • 20.08 (piątek) – Korzeniów;
  • 21.08 (sobota) – Ocieka;
  • 22.08 (niedziela) – Zawada* (Msza św. o godz. 16.30!);
  • 23.08 (poniedziałek) – Pustków.

4. Dziękujemy serdecznie mieszkań bl. 38 za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców bl. 37 kl. 1 i 2.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.