Ogłoszenia duszpasterskie: 15.05.2022, Piąta Niedziela Wielkanocna

1. Dziś szczególnie modlimy się za Dzieci I-Komunijne i ich Rodziców, by Chrystus umacniał ich swoim Ciałem w codzienności życia. Pierwsza Komunia św. dzieci kl. III na Mszy św. o godz. 12:30.

• codziennie – nabożeństwo majowe o godz. 17:30, na które szczególnie zapraszamy dzieci I- komunijne z rodzicami – Biały Tydzień.
  • w poniedziałek – święto św. Andrzeja Boboli; dzień imienin bp Andrzeja Jeża. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach; 16 dzień miesiąca – Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień, do wieczornej Mszy św. Szczególnie zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego godz. 15:00.
  • w środę – wspomnienie św. Stanisława Papczyńskiego.
  • w czwarteko godz. 18:00 Msza św. i nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. Prosimy o składanie próśb i podziękowań. Szczególnie zapraszamy Akcję Katolicką.
  • w piątekod godz. 17:00 spowiedź dla dzieci kl.IV i ich  rodziców.
  • w przyszłą Niedzielę na Mszy św. o godz. 11:00 rocznica I Komunii św. dzieci kl. IV.

3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 56 kl. 3 i 4 za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (750 zł). Bóg zapłać rodzicom dzieci komunijnych za ofiarę 500 zł na cele parafialne.

4. Od 27 do 29 maja, tj. w piątek, sobotę i niedzielę o godz. 19:00 w naszym kościele będzie prowadzona katechizacja przedmałżeńska dla par narzeczonych, które w niedługim czasie zaplanowany mają termin ślubu.

6. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia. Zapewniamy o modlitwie i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Jan Kitrys (pogrzeb w poniedziałek, godz. 14:00). Dobry Jezu…