Ogłoszenia duszpasterskie: 14.03.2021, IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Zapraszamy na Gorzkie Żale o godz. 17:00 z kazaniem pasyjnym, a po nich przed godz. 18:00 Msza św.

1. Składka z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii. W lutym ofiary do kopert złożyło 131 rodzin na kwotę 8.100zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy z serca Bóg zapłać i polecamy się waszej ofiarności.

• codziennie – spowiadamy przed Mszą św. rano i wieczorem i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18:00.
  • od poniedziałku do czwartku – nowenna przed uroczystością do św. Józefa.
  • we wtorek- / 16 dzień miesiąca/ – Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień do wieczornej Mszy św. Szczególnie zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00, w czasie której będziemy modlić się za uzależnionych nałogami.
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 16:30.
  • w czwartek  o godz. 17:00 Msza św. i nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. Prosimy o składanie próśb i podziękowań. Szczególnie zapraszamy Akcję Katolicką.
  • w piątek – Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Z racji uroczystości nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.
    • Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16:00;
    • dla dorosłych o godz. 17:00 i Msza św.
    • dla młodzieży o godz. 19:00.

1. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 56 kl. 3 i 4 za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców bl. 57 kl. 1 i 2.
  2. Caritas rozprowadza świece wielkanocne paschaliki i baranki. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na cele charytatywne.
  4. Wszystkim solenizantom i jubilatomtego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.