Ogłoszenia duszpasterskie: 12.11.2023, 32 Niedziela Zwykła

1. Dzisiejsza niedziela jest Dniem Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

2. Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary na cele inwestycyjne w parafii i do puszek na „Kościół w potrzebie”.

• codziennie – o godz. 16:30 Różaniec z wypominkami.
  • w poniedziałek – wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza i Krystyna.
  • we wtorek – na Różaniec i Mszę Świętą zapraszamy dzieci przygotowujące się do pierwszej spowiedzi i Komunii św. i ich rodziców;
  • w czwartek (16 dzień miesiąca) – Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień do wieczornej Mszy św. Szczególnie zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego godz. 15:00.
  • również w czwartek o godz. 17:00 Msza św. i nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. Prosimy o składanie próśb i podziękowań. Szczególnie zapraszamy Akcję Katolicką.
  • w piątek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej.
  • w sobotę – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny.
  • w przyszłą niedzielę – Światowy Dzień Ubogich.

4. W dniach 17-19 listopada 2023 r. odbędzie się w naszej parafii Kurs Nowe Życie. Zapraszamy na wyjątkowe trzy dni, podczas których zdobędziesz nowe siły i poznasz na nowo Boga, który chce uczestniczyć w Twoim życiu. Przyjdź i daj Mu swój czas. On odda Tobie niewyobrażalnie więcej. Szczegóły na plakacie.

5. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 45 za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty kl. 5 – 500 zł, kl.6 – 330 zł. W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców bl. 44 kl. 1 i 2.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

8. Jest organizowana Pielgrzymka do Gruzji i Armenii w dniach od 18.04 do 26.04. 2024 r. Bliższe informacje w gablocie ogłoszeń.

9. Wojownicy Maryi i Męski Różaniec z Rejonu Dębicy zapraszają na „Noc Modlitwy Różańcowej”, która odbędzie się 18 listopada (sobota) w Kościele Matki Bożej Anielskiej w Dębicy (kościół klasztorny). Rozpocznie się Apelem o godz. 21:00, a o godz. 24:00 będzie sprawowana Msza św.

10. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Piotr Witkowski. Dobry Jezu…