Ogłoszenia duszpasterskie: 12.05.2024, Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

• codziennie nabożeństwo majowe o godz. 17:30.
  • we wtorek – po Mszy św. wieczornej spotkanie rodziców kl. II odnośnie ołtarzy na Boże Ciało; święto św. Macieja.
  • w środę – wspomnienie św. Zofii.
  • w czwartek – święto św. Andrzeja Boboli; dzień imienin bp Andrzeja Jeża. Pamiętajmy w modlitwach o Pasterzu naszej diecezji; 16 dzień miesiąca – Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień, do wieczornej Mszy św. Szczególnie zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego godz. 15:00.
  • również w czwartek o godz. 18:00 Msza św. i nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. Prosimy o składanie próśb i podziękowań. Po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej w kawiarence na temat: “Modlitwa zawierzenia: Jezu Ty się tym zajmij”.
  • w piątek – od godz. 16:00 spowiedź dzieci I – komunijnych, rodziców, rodzeństwa i chrzestnych.
  • w sobotę – wspomnienie św. Stanisława Papczyńskiego.
  • w przyszłą Niedzielę Pierwsza Komunia św. dzieci kl. III na Mszy św. o godz. 12:30.

2. Za ofiary składane dzisiaj na tace, które są przeznaczone na cele inwestycyjne w parafii wyrażamy z serca Bóg zapłać.

3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom Wielonczy za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty – 730 zł.

5. Zapraszamy młodzież na dekanalne spotkanie młodzieży, które odbędzie się w niedzielę 19 maja w Korzeniowie. Rozpoczynamy o godz. 18:00 nabożeństwem majowym przy figurze Matki Bożej obok kościoła, po nim zaplanowane jest grillowanie i integracja.

6. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia. Zapewniamy o modlitwie i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności śp. Zbigniew Sternik, śp. Kazimiera Kucharska, śp. Aldona Kusibab (pogrzeb w środę o godz. 14:00). Dobry Jezu…