Ogłoszenia duszpasterskie: 11.12.2022, Trzecia Niedziela Adwentu

1. Dziś rozpoczynamyKwartalne Dni Modlitw o życie chrześcijańskie rodzin. W sposób szczególny pamiętajmy o rodzinach z naszej parafii, zwłaszcza tych, które przeżywają różnego rodzaju kryzysy. Niech nasza modlitwa będzie dla nich umocnieniem.

 

2. Za ofiary składane dzisiaj na tace, które są przeznaczone na cele inwestycyjne w parafii, wyrażamy z serca Bóg zapłać.

 

3. W tym tygodniu:

  • codziennie o godz. 17:00 Msza św. Roratnia.
  • we wtorek – wspomnienie św. Łucji; dzień modlitw za ofiary stanu wojennego.
  • w środę – wspomnienie św. Jana od Krzyża.
  • w czwartek – po mszy św. Roratniej nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. Prosimy o składanie próśb i podziękowań. Szczególnie zapraszamy Akcję Katolicką.
  • w piątek 16 dzień miesiąca – Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień, do wieczornej Mszy św. Szczególnie zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00w czasie której będziemy modlić się za uzależnionych nałogami. W tym dniu rozpoczynamy nowennę do Dzieciątka Jezus.

4. W zakrystii są do nabycia opłatki wigilijne, a Caritas rozprowadza świece wigilijne przy wyjściu z kościoła.

 

5. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom Willi za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (710 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców Zastawia.

 

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

 

8. Ks. Michał Dziewit zaprasza na spotkanie organizacyjne wyjeżdżających na ŚDM i zainteresowanych wyjazdem. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 19.12.2022 r. o godz. 19:30 w par. Miłosierdzia Bożego w Dębicy – sala spotkań KSM. Wszelkie informacje o wyjeździe u Okręgowego Duszpasterza Młodzieży:

e-mail: okregdebica.lizbona@gmail.com

kom: 517 470 585.